BA9SR24A
  • BRVN:
    BRVN-BA9SR24A
  • MPN:
    BA9SR24A
  • MFR:
  • Description:
    BASED LED BA9S RED
Import Tariff May Apply
Import Tariff may apply to this part if shipping to the United States.
  • Description: BASED LED BA9S RED
  • Manufacturer: APEM
  • Length: 0 mm
  • Series: -
  • Product Status: Active
  • Millicandela Rating: 1750mcd
  • Can Replace Lamps: Multiple Miniature Bayonet Lamps
  • Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm)
  • Wavelength: -
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ): 24V